Чи траплявся під час поїздки якийсь форс-мажор і як вдалося з нього виплутатися?
“Нічого критичного. Дощ, град, злива, вітер. 20 км, то не так багато. Просто їдеш швидше додому”.

Марія, Delivery координаторка і одна з 5-ти амбасадорів Intellibike Challenge з самого початку змагання була налаштована рішуче. Провести 75 днів літа на велосипеді для неї було пригодою: “Інколи було дуже важко, але лише роблячи щось нове та непросте, я радію своїм здобуткам. Так я відкриваю саму себе з іншої сторони”.

Тепер в Марії нова ціль – стати власницею шосейного велосипеда та взяти участь у триатлоні. Біг та плавання Марія вже опанувала. Часто бере участь у забігах, нещодавно перепливла і Босфор, а челендж допоміг їй освоїти і велосипед.

“Під час челенджу мої дні складалися виключно з роботи, спорту і сну. Однак велосипед, відверто кажучи, це не про спорт, це про відпочинок. За все літо я жодного разу не вийшла в червону пульсову зону, катаючись містом”.

Найдовший велозаїзд: 73 км
Загальна дистанція: 1411 км.

 

“Я схуд на 5-7 кг, став більш спортивний та підтягнутий”, -- підсумовує Олександр, DevOps інженер. Найчастіше він їздив на велосипеді на та з роботи, а на вихідних крутив педалі на ринок.

Під час однієї з таких поїздок в Олександра трапилась пригода: “Я їхав з ринку з сумками і під час перемикання швидкості задня перекидка закрутилась у спиці і заблокувала заднє колесо. Тож разом з сумками довелось тягти в руках і велосипед. Втім у веломайстерні все швидко відремонтували, і вже за день я повернуся до челенджу”.

Відчуття перемоги та завершеної справи до Олександр прийшло високо в горах, адже свою останню веломандрівку в рамках проєкту він накрутив на схилах та підйомах Буковелю. Попереду на Олександра чекає осінній велозаїзд за місто, а на його велосипед апгрейд, адже завдяки проєкту Саша тепер точно знає, як зробити свої веломандрівки ще крутішими.
 
Найдовший велозаїзд: 25-30 км.
Загальна дистанція: 450 км.

 

“Якось я недостатньо розігналась перед гіркою, мусила злізти і вести велосипед. А Марко, сидячи у велокріслі, підштовхував мене ручками і дуже співчував, що мені важко”.

Завдяки Юлі, бізнес-аналітикині, у нашому челенджі з’явився ще один амбасадор – її 4-річний син Ярко. Разом з ним вона їздила парками, возила в садок. Наш проєкт відкрив для Юлі нову спільну активність з сином: “Велопрогулянки – це найкращий спосіб вчити свою дитину новому, адже навколо стільки всього”.

“Їхати з додатковим 15 кг щастям, яке підстрибує і брикаєтсья, цілком ок, якщо дорога рівна, а швидкість стабільна, але трапляється різне: ямка, сходи, раптові пішоходи, тому найчастіше ми катаємося у парках. Дуже важливе попереднє планування маршруту. І це обов'язково маршрут, де я до того їхала сама і знаю всі “тонкі” місця”.

У веломандрівки Юля їздила не лише з маленьким Ярком. “Коли не вистачало сил на поїздки, мій тато вивільняв час, і ми разом їздили на велосипедах вечірнім Львовом. Без підтримки сім'ї такі челенджі мені видаються нереальними. Також допомагав наш чат з амбасадорами”.

Найдовший велозаїзд: 15 км.
Загальна дистанція: 444 км.

 


“В останній день челенджу я вирішив знайти будинок під номером 75 і сфотографуватися біля нього. “Така затія додала кілька кілометрів до фінальної дистанції”, – розповідає Антон,GIS аналітик. Його 75 Intellibike днів перш за все стали способом дослідити своє місто – Івано-Франківськ. Якщо вирушав Антон одним маршрутом, то намагався повертатись іншим. Він відкривав для себе спальні райони, їздив у лісі та парках.

Окрім дослідження міста, велосипед став для Антона тренажером для різних думок та ментального здоров'я. А разом з поїздками у розпорядок додались і заїзди на спортмайданчик. “Це додатковий стимул прокидатися раніше, щоб все встигнути і бути продуктивним весь день”, – каже наш велоамбасадор з Івано-Франківська.

“Цей челендж допоміг зрозуміти, яким я є велосипедистом та який велосипед мені найбільше підходить. Дослідження триває, але мене вже тягне до більш спортивної посадки, довгих дистанцій та туризму. Можливо, моїм наступним велосипедом буде гравел чи туринг”.  

А поки Антона думає над купівлею нового велосипеда, його дружина уже подарувала дуже важливу річ для його майбутніх поїздок. “Дружина привітала мене і подарувала спеціальну пляшку для велосипеда. Насправді, це її другий подарунок, що стосується челенджу, бо першим була мотивація. Саме вона надихнула мене взяти участь в проєкті”.

Найдовший велозаїзд: 40 км.
Загальна дистанція: 860 км.

 

“Я трохи пропустив момент закінчення челенджу і переїздив його на кілька днів”, – каже Дмитро, Golang інженер. А все тому, що його поїздки минали легко і були продуктивними, хоча, Діма зізнається, що так було не завжди: “Були моменти, коли відверто не було сил і настрою, втім мене мотивувала дана собі обіцянка – пройти цей челендж”.

Спершу він їздив зранку, а він кінець проєкту катався вечорами. Діма підрахував, що цього літа провів на велику 134 години. За стільки часу у нього виробилась нова звичка:

“У плануванні маршруту на день з’явилася опція – поїхати кудись на велосипеді. Для мене – це не спорт, а швидше мобільність чи прогулянка для задоволення. Я часто їздив вздовж узбережжя. Бувало, що велосипед допомагав вирішувати різні справи: з’їздити на пошту, провідати маму, родичів і навіть проїхатись у будівельний магазин чи гараж. На велосипеді встигаєш більше, ніж пішки, і не треба брати машину якщо тобі треба подолати відстань у 5 км”.

Найдовший велозаїзд: 18 км.
Загальна дистанція: 463 км.

 

 ТОБІ МОЖЕ
БУТИ ЦІКАВО…
Як минув 1 місяць Intellibike Challenge